במקרים רבים יש צורך בחיתוך משטחים אופקיים, כגון ניסור רצפות, תקרות וכדומה. את העבודה ניתן לעשות בכמה שיטות ובאמצעים טכניים שונים בהתאם לפרמטרים הבאים:

  • האם רצפה היא על בסיס אדמה או רצפה יצוקה שהיא גם תקרה?
  • האם רצפה/תקרה נמצאת בגובה רב?
  • האם קו החיתוך נמצא קרוב לפינה עם קיר אחר?

כמובן, פרמטרים נוספים באים לידי ביטוי. בכל מקרה חברת מסן ניסור וקידוח בטון מבצעת עבודות ניסור בטון מכל סוג, בכל עובי וכל אורך. גם אם מדובר בבטון עבה מאוד או בטון מזויין — יש לנו פתרונות לכל מקרה כזה.

טכנולוגיה של ניסור בטון לרצפות

אנו מתאימים את הטכנולוגיה לכל מקרה ספציפי. יחד עם זאת יש תכונות זהות בכל השיטות. למשל, ניסור בשיטת אל-רטט. מדובר בניסור עם כלי יהלום תוך כדי שימוש במים. כלי יהלום (דיסק יהלום או כבל יהלום) חותך את הבטון במהירות רבה. מים המוזרמים למקום החיתוך עשויים להימנע מפיזור אבק ונתזים וכמובן, לקרר את הדיסק. כתוצאה אנו מקבלים ניסור שאינו פוגע בכל מה שנמצע מסביב וגם מתבצע עם כמה שפחות אבק. לצורך עבודה עוד יותר נקיה אנו יכולים להשתמש בשואב מים תעשייתי, אשר שואב את המים המלוכלכים ומשאיר את השטח של הניסור נקי ככל האפשר.

עבודה בגובה עם מנוף

כאשר מדובר ברצפה שהיא גם תקרה, חייבים להוריד את החתיכות הבטון אותם אנחנו מנסרים באמצעות מנוף. בהתאם למשקל של הבטון, ניתן להשתמש בפתרונות ידניים או מנופים ממונעים מסוגים שונים — עד למנופים שמסוגלים להרים 60 טון או יותר.

יש לנו ניסיון בעבודות קטנות וגדולות לכן אתם יכולים להיות בטוחים — נבצע את הפרויקט שלכם על הצד הטוב ביותר. כמובן, כל עבודה בגובה מתבצעת תוך כדי שמירה על רמת בטיחות גבוהה ורק על ידי אנשי צוות שהוסמכו לעבודות מסוג זה.

גלריית תמונות ניסור רצפת בטון

בכל מקום בכל פרויקט

צוותים של חברת מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ ערוכים לבצע פרויקטים של ניסור בטון במרכז, ירושלים, דרום, צפון ובכל רחבי הארץ. איפה שתצרכו את עזרתנו — נהיה שם עם אנשי הצוות המיומנים והמנוסים והציוד הרב והמגוון שלנו. אנו מבצעים כל סוג של חיתוך רצפה — בבתים פרטיים או מבנים גדולים יותר, רצפות מכל סוג: גרניט, פורצלן, קרמיקה, בטון, אפוקסי, גרנוליט ועוד. אנו מבצעים ניסור אספלט לכבישים ומסלולים מחוץ לבית, וכן מגוון שירותים נוספים.