ניסור בטון באופן כללי מתחלק לכמה סוגי עבודות השונות באופן הביצוע ולפעמים בכלים הדרושים לעבודת הניסור. ניסור קורות בטון, למשל יכול להתבצע ע"י מסור יהלום או כבל יהלום — הדבר תלוי בעיקר בעובי הקורות ופרמטרים נוספים.

ניסור קורות בטון

ניסור קורות דורש מיומנות ומקצועיות, כי ביצוע לא נכון של העבודה יכול לגרום לנזק למבנה והוצאות משמעותיות. חברת מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ בעלת ניסיון רב בניסור קורות בטון. בשרותינו מכשור הכי מתקדם בתחום וצוותים מנוסים ומקצועיים. במשך שנים רבות של עבודה בתחום התמקצענו בעבודות גדולות וקטנות. למשל אחת העבודות הבולטות בניסור קורות שבצענו לא מזמן הייתה ניסור בטון מזויין בעובי של כ-1.5 מטרים עם כבל יהלום.

פינוי קורות בטון עם מנוף

אנו מציעים חיתוך קורות בטון

  • בכל גובה — כולל עבודות בגובה רב
  • בכל עובי — בזכות שימוש בכבל יהלום
  • בכל אורך — עבודה בו-זמנית עם כמה צוותים
  • שירות נלווה של קידוחים, חציבה, הריסה וכו'
  • שירות נלווה של פינוי פסולת מהאתר

עבודה בגובה

לרוב ניסור קורות בטון מתבצע בגובה ודורש הסמכה לעבודות מסוג זה וכן שימוש באמצעי בטיחות מתאימים. אצלנו במסן בטיחות היא מעל הכל! לכן הצוותים עוברים תדריכים מיוחדים לפני כל עבודה מורכבת ומבצעים את הפרויקט לפי תכנון מוקדם. אנו מתכננים את העבודה בפרויקט ומבטיחים ביצוע מדויק.

דיסק יהלום או כבל יהלום?

חברת מסן משתמשת המון בשתי הטכנולוגיות המובילות היום בענף. מסור בטון יהלום הינו הכלי הסטנדרטי שמתאים לעבודות בהן נדרש לנסר בטון בעובי עד 60 ס"מ. אבל כאשר מנסרים בטון עבה יותר — חייבים להשתמש בכבל יהלום.

מדובר במכשיר מאוד מתקדם ומאוד יקר שבאמצעותו ניתן לנסר בטון או אבן בעובי של עד 20 מטרים. לרוב חברות ניסור וקידוח בטון (גם לאלו שנחשבות למובילות וותיקות) אין ציוד כזה. לכן אם יש לכם עבודה מורכבת — פנו למסן ונעזור לכם.

גלריית תמונות ניסור קורות בטון

ניסור קורות בטון? רק מסן!

אנו דוגלים בערכים של ביצוע מדויק, עמידה בזמנים ותקציבים. בזכות זה חברת מסן ניסור וקידוח בטון נחשבת לחברה המתקדמת ביותר בכל הענף של ניסור וקידוח בארץ.