כדי להחליף אספלט או להעביר כבלים מתחת לאספלט קיים, יש לבצע ניסור אספלט. במקרה ומבצעים החלפת אספלט ללא תיחום — הדבר לא יחזיק זמן רב וידרוש תיקונים נוספים תוך פרק זמן קצר, לכן, את החיתוך חשוב לבצע לפני החציבה באספלט, כדי לתחום את החציבה, כך שלא תגרום להתבקעות והחלשות האספלט ליד המקטע אותו מתקנים.

רק על הקווים

הדבר החשוב ביותר בניסור אספלט הוא המקצועיות. כדי להשיג תוצאות ניסור מדוייקות בקווים ישרים וללא סטיות, יש לשלוט בצורה מצויינת במכונת ניסור האספלט. אנחנו, במסן, מקפידים על עבודה מקצועית ומדוייקת, לכל אורך קו הניסור. כאשר מנסרים אספלט המכונה לא נוסעת על מסילה, ולכן דרושה שליטה מוחלטת על המסור כדי שלא יהיו חריגות. במסן לא מתפשרים על מקצועיות ועל הכלים הטובים ביותר, והתוצאה היא עבודה שאפשר להתגאות בה.

אפשר לנסר כל סוג של אספלט?

כן, עם מסורי האספלט שלנו אפשר. אנחנו מנסרים אספלט בכל אורך בו תהיו מעוניינים, ומכל סוג: כולל ניסור אבן שפת המדרכה. בכל מקרה, אנחנו מקפידים על עבודה איכותית ומדוייקת, ללא פשרות.
בנוסף, ברשותנו מכונות ניסור שעובדות על סולר וכן מכונות חשמליות לעבודות בתוך בניין, למשל, בחניונים וכדומה. הודות לציוד המגוון שלנו או יכולים לעבוד בכל מקום — גם לנסר לאורך כביש בין-עירוני ללא חיבור חשמל כלל וגם לחתוך אספלט בחניונים תת-קרקעיים.

עוד לא דיברנו על המחיר

כידוע לכם, בזמן חיתוך אספלט מסור יהלום נשחק ודורש חידוש או החלפה. ברשותינו מעבדה פרטית לחידוש מסורי יהלום. כך, אנו חוסכים בהוצאות – וגם אתם. בזכות היכולת שלנו לחדש את המסורים בעצמנו אנו יכולים להרשות לעצמנו להציע לכם מחיר תחרותי והוגן, מבלי שתצטרכו להתפשר על האיכות. רוצים לקבל הצעת מחיר? התקשרו עכשיו והתייעצו עם המומחים בתחום.

ניסור אספלט דורש דיוק ומקצועיות, ובשביל זה אנחנו כאן. במסן מנסרים אספלט מכל סוג — ללא חריגות, ובשליטה מוחלטת על התוצאות.