כאשר צריך לפנות סלע גדול במקום שהוא מפריע לפנייה כבר לא משתמשים בשיטות הישנות הלא מדויקות —עם המון רעש וסכנה, כמו ביקוע סלעים או העבודות חציבה עם פטיש אוויר. כיום ניתן לעשות את זה ע"י שימוש בכלי יהלום לניסור אבן. חברת מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ צברה מוניטין של חברה מובילה בתחום של ניסור בטון ואבן. ברשותנו כלים מתקדמים לניסור אבן בכל גודל. אחרים אומרים את אותו הדבר? בוא נראה אותם מנסרים אבן בעובי של 9 מטרים!

ברוב המקרים עבודות ניסור סלעים מוזמנות כאשר בתהליך הכנה לפרויקט בנייה כלשהו מתגלים סלעים שמפריעים לביצוע הפרויקט כפי שהוא מתוכנן. לפעמים מדובר בחצר ליד בית פרטי ואבנים קטנות ולפעמים מדובר בעבודות בהיקף רב באתרי בנייה גדולים. לא משנה — גדול או קטן, אנחנו מוכנים להכל.

לנו יש מבחר הכי גדול בארץ של ציוד ניסור ביהלום: מסורי יהלום, כבל יהלום וכלים משלימים. באמצעות הכלים המתקדמים שלנו אנו יכולים לנסר את הסלעים בדיוק רב, מבלי לפגוע במבנים סמוכים ובלי להרעיש, ולפנות אותם משטח הבנייה באמצעות מנוף ומשאית.

חברת מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ מציעה:

ניסור סלעים בכל גודל עם דיסק יהלום או כבל יהלום

  • ניסור סלעים בכל גודל עם דיסק יהלום או כבל יהלום
  • עבודה שקטה, נקיה ומדויקת
  • ניסור ופירוק חומות אבן בכל עובי
  • פינוי אבנים וסלעים באמצעות מנוף ומשאיות

גלריית תמונות ניסור אבן וסלעים

ניסור לצד קידוח

במקרים רבים יש לבצע עבודות קידוח ביחד עם עבודות ניסור, למשל, במקרה של פינוי משטחים גדולים של בטונדות בקוביות חייבים לקדוח חורים לצורך הרמה ע"י מנוף. אנו יודעים לשלב בין העבודות האלו. יש לנו מספר רב של צוותים שיכולים לעבוד זה לצד זה ולסיים את העבודה בפרק זמן קצר ביותר. אם אתם זקוקים לייעוץ בנוגע לפרויקט שלכם — הינכם מזומנים לפנות אלינו ותקבלו מאנה אדיב ומדויק — ללא כל התחייבות מצד שלכם.