אנו בעלי ניסיון רב בהריסה וחציבה בפרוייקטי בנייה גדולים ומספקים מענה לכל סוגי הלקוחות: אנשי מקצוע בתחום הבנייה, לקבלנים וללקוחות פרטיים, בכל רחבי הארץ.

הסירו דאגה מלבכם, במסן ניסור וקידוח בטון בע"מ מומחים בהריסה וחציבה באופן שקול, אחראי ומקצועי.

במסן מבצעים פרוייקטים שונים בתחום הריסת המבנים:

  • שירותי הריסת מבנים
  • חציבה בפטיש אוויר
  • עבודות בובקט
  • עבודות מיני-מחפרון
  • פינוי פסולת בניין
הריסת מבנים

שירותי הריסת מבנים

לפעמים, כדי לבנות צריך להרוס. הריסת מבנים וקירות נדרשת במצבים שונים: למטרת שיפוץ של חלק מהמבנה או הריסה של המבנה כולו (בשל סיבות משפטיות, בטיחותיות או נדל"ן). במסן אנו מקפידים להרוס בצורה מבוקרת ואחראית על מנת לשמור על בטיחות מירבית. כמו כן, ההריסה מתבצעת תחת תקנים ובאישור, כחוק.
חברת מסן פועלת עם אנשי מקצוע בעלי הסמכה וניסיון בלבד. כלי העבודה בהם אנו משתמשים הנם חדישים ומתוחזקים היטב על מנת לספק את המענה האיכותי והיעיל ביותר לכל פרויקט, קטן או גדול. בזכות הידע והמקצועיות שלנו אתם יכולים להיות בטוחים כי גם בהריסת מבנה, אנו שומרים על הסביבה ועל תוצאות מדוייקות, ללא זיופים.

מעוניין בהריסה או חציבה? נשמח לייעץ או לתת הצעת מחיר

צור קשר עכשיו
play

חציבה: טובים השניים מן האחד

זהירות, אנחנו זריזים — החציבה במסן מתבצעת בצוותים: על כל עובד שמבצע חציבה בקיר עם פטיש אוויר יש עובד שמפנה פסולת. אתם לא רק מקבלים עבודה מהירה ואיכותית, אלא גם עבודה נקייה.

עבודות בובקט ומיני מחפרון

לנו, במסן, צוותי עבודה מיומנים ומנוסים בהפעלת בובקט ומיני מחפרון אשר עברו הכשרה ייעודית לכלים אלו. על סמך הניסיון הרב שלנו במגוון פרוייקטים אנו מומחים בניצול יתרונות הבובקט והמיני-מחפרון לעבודות ייעודיות כגון חפירה במגוון סוגי קרקע, או פינוי פסולת מכל סוג, בהתאם לדרישותיכם.

סוף מעשה במחשבה תחילה

בין אם מדובר בהריסה או בחציבה, לפני תחילת הפרויקט מגיע נציג החברה על מנת לתכנן את ההריסה בצורה שקולה ואחראית. כמו כן נבדוק גם פרמטרים נוספים, כגון: קרבה לעצים, מערכת החשמל, קווי הטלפון, מערכת האינסטלציה ועוד. בהתאם לתוכנית ההריסה או החציבה, אנו מצטיידים בכלי העבודה הנדרשים ובכוח העבודה המתאים.