העיר ירושלים ידועה בחוקים העירוניים המחייבים בניית חיפוי קיר חיצוני באבן מסותתת. החוק שחוקק כבר בשנת 1918, נחשב מחייב גם היום, ומטרתו שמירה על הצביון הייחודי של פני העיר. האבן הירושלמית אינה מצויה כפי שהייתה מצויה בעבר, וניתן להשיגה במחצבות שונות בצפון ירושלים. חיפוי שאינו עשוי מאבן ירושלמית המשמש כיום את המבנים בעיר, הוא סוגים אחרים של אבנים זולות יותר שעדיין ממלאות את מקומה של האבן.

יש לציין כי למרות תחליפים אלו עדיין נחשבת הבנייה בירושלים יקרה, ושיפוץ המתבצע במבנים, כמו גם שינויים חיצוניים, דורשים תשומת לב זהירה וקפדנית כדי לשמור על הקיים ולחסוך בעלויות. כדי להבטיח קידוח בטון בירושלים, מקצועי ומדויק, חשוב להעסיק חברות המתמחות בקידוחים אלו המכירים גם את האבן הירושלמית וגם את האבנים המחליפות אותה. יתרונן של חברות קידוח בירושלים הוא בכך שהן בקיאות באופי הבנייה ובחומרי הגלם המאפיינים את העיר. הניסיון של צוותי העבודה בפועל בתחומי העיר מאפשר לחברות אלו לבצע עבודה מקצועית בעלת אחריות.

קידוח בטון בירושלים – צפיפות אורבנית

ירושלים מאופיינת בבנייה צפופה במיוחד באזורים מסוימים בעיר, בבנייה של בתים פרטיים ובתים מרובי קומות. האזורים שבהם הצפיפות גבוהה ניחנים, במקרים רבים, ברחובות צפופים ובסמטאות ישנות. חברות קידוח בטון בירושלים מודעות למצבורי האוכלוסייה, לצפיפות בין הדירות ולקושי המלווה נתונים אלו. הגישה שאינה נוחה, אפיון קהל היעד והצורך במענה מקצועי דורשים את הניסיון של צוותי החברות בשטח.

קידוח בטון בירושלים – התמודדות עם קדיחה לעומק

חברות קידוח בטון בירושלים יעשו שימוש במיוחד במקדח יהלום למטרת ביקוע ולמטרת יצירת תעלות באורך שונה ובקוטר שונה בהתאם למבנה, לשטח ולדרישות הלקוח. תכנית הקידוח מתוכננת בכובד ראש תוך שימוש בתכניות המבנה כאשר נדרש. קידוח במקדח יהלום מאפשר קדיחה יעילה ומדויקת ללא יצירת סדקים בקירות ובחיפוי הקירות. קידוח בטון בירושלים על ידי מקדח יהלום מאפשר יצירת חורים פורצים כתעלות וחורים שאינם פורצים כקידוח חור במדרכה. לכל אחד מהחורים התייחסות מקצועית שונה והתנהלות מעט אחרת.

חשוב לבחור בחברת קידוח בעלת הסמכה, ניסיון בעיר ומקצועיות

צרו קשר לשאלות נוספות ללא התחייבות

חברת מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ – דיוק ומקצועיות הם החותמת שלנו!

077-4662473