חיפה, השלישית בגודלה בארץ, עיר דשנה בשנים המשלבת בין בינוי ישן לבנייה מתחדשת. עבודות שיפוץ ושימור מבנים דורשים קידוח בטון בחיפה בכלים מדויקים כדי לשמור על המבנה הקיים, להימנע מהיווצרות סדקים או הרס וכדי ליצור תעלות פנימיות בקירות לצרכים משתנים.

חיפה – קידוח מאתגר

אזורי הקריות ושכונות הכרמל מזמנים לא פעם אתגרים בפני חברות קידוח בטון בחיפה הנובעים ממבנה אזורי המגורים הממוקמים על ההר ועל צלע ההר. לא פעם נדרשים קידוחים שונים בהתאם לתנאי הסביבה.

קידוח בטון בחיפה מבוצע לרוב ליצירת תעלות אוורור, תעלות המיועדות לצנרת חשמל או אינסטלציה ותעלות המיועדות לצינורות הגז. ברוב המקרים מדובר בחור פורץ החודר פנימה אל הקיר. שאריות הבטון נשלפות בקלות יחסית מהקיר ועל פי רוב הכלי העיקרי שתופס תפקיד מרכזי בקידוח הוא מקדח היהלום.

קידוח בטון בחיפה

מקדח היהלום נחשב חזק, עמיד ומדויק משום היהלום, חומר הגלם החזק בטבע שמתאים לקידוח אינטנסיבי בקירות בטון כולל קירות ממד. קידוח בטון בחיפה מצריך שימוש גם בחור שאינו מתפרץ, לדוגמה, יצירת חורים במדרכות עבור עמודים להגנה או למניעת כניסת רכבים לאזורים שונים. חורים אלה מאתגרים יותר משום שחתיכת הבטון אינה יוצרת בקלות בתום הקידוח.

קידוח בטון בחיפה במקדחות הידראוליות

מעבר למקדח היהלום, חברות המתמחות בקידוח בטון בחיפה עושות שימוש גם במקדחים הידראוליים, תלוי במיקום ותלוי בצרכים. תכנית הבנייה של הדירה/המבנה מהווה את הבסיס להחלטות הנכונות באשר למיקום החור, וזאת כדי להימנע מפגיעה בתשתיות קיימות. המקדחות מתאימות עבור קידוח בטון בחיפה כאשר מדובר במבנים עתירי פלדה המשולבת בבטון. מערכת הקדיחה מיוצבת על פני הקרקע על ידי חיזוקים מיוחדים בהתאם תקנים הנדרשים לעבודה ולבטיחות. ניתן להגיע לרמות דיוק גבוהות  מאוד על ידי מקדחות הידראוליות ומקדחי יהלום.

חברת מסן מעמידה ציוד משוכלל וצוות מקצועי מומחה ללקוחות העיר חיפה- פרטיים, עסקיים וציבוריים

צרו קשר לשאלות נוספות ללא התחייבות

חברת מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ – דיוק ומקצועיות הם החותמת שלנו!

077-4662473