מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ מבצעת את כל עבודות הבטון בדרך המקצועית והאמינה ביותר, בנוסף לתוצאה המוצלחת שתקבלו תזכו גם לשרות ויחס אדיבים ומתן מענה לכל שאלותיכם בנושא.
כיום יש מודעות רבה לעיצוב פנים בבתים ולכן יותר אנשים מתעניינים בשינויים במבנה כגון: הגדלה או הקטנה של חללים, פיצול של חדר לשניים ובמקרים מסוג זה סביר להניח שתצטרכו להוסיף חלון או להגדיל חלון.

חברת מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ מזכירה לכם לבדוק את הנושא עוד בטרם הזמנת הצוות וזה משום שפתיחת חלון בקיר חיצוני מצריכה אישורים ממהנדס העיר בשל שינויים במבנה החיצוני של הבניין, חברת מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ כאנשים שומרי חוק וסדר מודיעים כי ללא אישורים אלא לא נסכים לבצע את העבודה, ניסור החלון נעשה מתוך הבית או מבחוץ ולפעמים נאלץ לבצע את העבודה משני הכיוונים הדבר תלוי בהתאם לסוג קיר הבטון, סוג המבנה ונתוני החלון.

יש קירות שבהם לא מומלץ לבצע ניסור לחלון כי הם יכולים לפגוע ביציבות המבנה ותסכן את העמידות שלו הנושא הזה חשוב במיוחד כאשר מדובר בבניין מגורים שבו יש לך שכנים ואז האחריות היא לא רק כלפייך אלא כלפי כל דיירי הבניין. חלונות הנפערים בגובה יצריכו במקרים מסוימים בניה של פיגום כדי שתהיה גישה גם לחלק האחורי של הקיר.

פתיחת חלון

פתיחת חלון בקירות בטון

כמעט בכל חדר בבית חובה שיהיה חלון, תפקידו של החלון הוא גדול מאוד מכמה סיבות בסיסיות למחיה הראשון בהם הוא כמובן הכנסת חמצן לחלל כדי למנוע מצב של מחנק וטחב כניסת אוויר היא תנאי הכרחי ליצירת חדר נעים ומזמין,הכנסת אור טבעי בשעות הבוקר והצהריים כשלנושא זה יש להתייחס למיקום החלון ולכיוון שלו בין ארבעת כיווני האוויר. חלון יוצר העברת אנרגיות ואווירה נוחה ונעימה בעיקר עבור אנשים הסובלים מקלאוסטרופוביה (פחד ממקומות סגורים), סינון ריחות במקומות כמו מטבחים או חדרי מקלחת ובנוסף לכל אלא עלינו לזכור את החלק הדקורטיבי של החלון. היום חלונות באים בצורות וגדלים שונים והם תופסים בחדר מקום של אביזר נוי, נכון שזהו אביזר שאין לנו אפשרות להחליף אותו כאשר אנחנו מואסים בו והוא דיי קבוע ועדיין אפשר תמיד לשנות את המראה הוויזואלי על ידי החלפת ווילון או הדבקה של מדבקות מעוצבות על גבי הזכוכית ולפני הכל זכרו כי חלון הוא מסגרת לנוף הטבעי שלנו.