פינוי פסולת

מהר, יעיל ובמחיר משלתם

  • פינוי פסולת חוקי לאתרים מורשים
  • פינוי גם ממקומות קשים לגישה
  • פינוי פסולת בניין או אדמה
  • פינוי פסולת תעשייתית ועוד

לרשותכם צוות מנוסה מצויד בכל האמצעים הנדרשים: מסאיות עם עגלות, מכולות בגדלים שונים, שרוולים ועוד.
חברת מסן בעלת רישיונות והיתרים הנדרשים לפינוי פסולת תקינה וחוקית.

קבל הצעת מחיר משתלמת:

התקשר 0774662473

או שלח פרטי קשר ונציגינו יחזרו אליך


פינוי פסולת

אזורי מתן שירות פינוי פסולת:

מרכז הארץ, גוש דן, השרון, שפלה, אזור ירושלים והרי יהודה

פינוי פסולת ושירותים משלימים

פינוי פסולת כחוק

הקפידו על פינוי פסולת תקינה והימנעו מכנסות. רק סילוק פסולת לאתרי אשפה מורשים ומפעלי מחזור בהתאם לסוג הפסולת פוטרת אתכם מכנסות. חברת מסן עובדת לפי חוק ומספקת אישורים וקבלות על פינוי תקין.

שירותים נוספים

במקרה הצורך ניתן להזמין מאיתנו שירות של בובקט, טרקטור או מיני מחפרון. צוותים של חברת מסן יבצעו את איסוף הפסולת באופן יעיל, מקצועי, מהיר ובתיאום מלא עם צוות פינוי. כך תוכלו לחסוך זמן יקר ולקדם את התהליכים במהירות.

הריסה וחציבה

הודות לניסיון רב שלנו בעבודות הריסה וחציבה, באפשרותכם להזמין גם שירות הכולל הכל. הריסת מבנים, קירות, קורות מעבן או בטון, חפירה במגוון סוגי קרקע, חציבה ובסוף — פינוי פסולת מאתר הבנייה או השיפוץ.

צור קשר לקבלת הצעה משתלמת

תראו איך אנחנו עובדים

נגיע לכל מקום מתי שצריך ונשעה את העבודה על הצד הטוב ביותר

צור קשר עכשיו

על תשימו את כל הפסולת במכולה אחת

מכולות לפי סוג פסולת

לרשותכם מגוון מכולות בהתאם לסוג הפסולת שיש לפנות: מכולות פתוחות, מכולות סגורות ומכולות דחסניות לאשפה רטובה. מובן מעליו שפסולת רטובה ופסולת בניין דורשים מכולות שונות. נדאג למכולה שמתאימה לצרכים שלכם, גם אם מדובר בפינוי גבס, חומרים מסוכנים, כימיקליים, אדמה מזוהמת או כל דבר אחר.

מכולות לפי כמות פסולת

ברשותנו מכולת בגדלים שונים, החל מ-8 קוב ועד מכולות גדולות של 32 קוב. כמובן, עומדות לרשותכם גם מסאיות עם עגלות בהתאם לגדלים של המכולות. גודל המכולה המומלץ מושפע לא רק מכמות הפסולת, אלא גם ממיקום ממנה מפנים. למשל בסביבה עירונית נהוג להשתמש במכולות קטנות יותר ובאתרי בנייה — יותר גדולות.

פינוי אדמה

שירות מלא לפינוי פסולת

פינוי פסולת בניין

מסלקים כל סוג של פסולת מאתרי בנייה: אדמה, בטון, עבן, קרשים, ברזל, זכוכית, גבס וכו'. אתם יכולים לקבל שירות מלא הכולל הצבת מכולה, איסוף פסולת באמצעות בובקט, טרקטור או מיני מחפרון ובמקרה הצורך גם מנוף וכמובן, שינוע פסולת לאתרי אשפה מורשים או מפעלי מחזור שונים — לפי סוג הפסולת.

פינוי פסולת תעשיית

אתם מוזמנים לשכור את שירותינו לפינוי פסולת תעשייתית כגון פלסטיק, ניילון, עץ, קרטון, מתכות, חומרי אריזה, משטחים ועוד. נגיע ונפנה את הפסולת מהמפעל במהירות וביעילות הודות למכשור מגוון וניסיון רב של הצוותים שלנו. לרשותכם מכולות בגדלים שונים ולסוגים שונים של פסולת.

הם כבר התרשמו לטובה

הניסיון לא משקר. אם אתם עדיין מתלבטים, אתם מוזמנים להתרשם ממבחר לקוחות מרוצים שביצענו עבורם עבודות.
בין לקוחותינו המרוצים מעל 70 חברות גדולות ומובילות.

לקוחות ניסור בטון