עבודות בניין

מהר, יעיל ובמחיר משלתם

חברת מסן מציעה מגוון שירותים בתחום של עבודות בנייה לקבלנים ויזמים בכל רחבי הארץ.

  • ניסור וקידוח בטון ואבן
  • עבודות עפר, חפירות ופינוי אדמה
  • הריסת מבנים, חציבה ופינוי פסולת
  • עבודות יציקת בטון
  • בניית קירות מכל הסוגים
  • עבודות גבס ועבודות שיפוץ שונות

קבל הצעת מחיר משתלמת:

התקשר 0774662473

או שלח פרטי קשר ונציגינו יחזרו אליך


שירות אדיב לקבלנים ויזמים

מבצעים עבודות בנייה מגוונות לשביעות רצונכם!

שילוב של הניסיון ומכשור מתקדם

מקצועיות וניסיון

עובדי בניין שלנו בעלי ידע וניסיון רב בתחומים שונים של עבודות בנייה. חלקם עברו הכשרות מיוחדות בתחומים מקצועיים כמו ניסור וקידוח בטון, ניסור בטון עם כבל יהלום וכו'. לרשותכם מספר צוותים בפריסה ארצית בליווי מנהלי צוותים מקצועיים ביותר — כך שהפרויקט שלכם בידיים טובות!

מכשור מתקדם

ברור שאי אפשר לעשות עבודה טובה בלי כלי עבודה מקצועיים. לחברת מסן מבחר עצום של מכשור, החל מכלים חשמליים קלים וכלה בגנרטורים כבדים, בובקטים, טרקטורים, מכשור מקצועי לעבודות בטון, ניסור וקידוח, עיגון שיש, חציבה, עבודות עפר ועוד… כל זה מבטיח עבודה יעילה ומהירה.

עבודות מיוחדות

אתם מוזמנים להשתמש בשירותנו בתור קבל משנה לעבודות מיוחדות שנדרשות לעיתים רחוקות, כמו למשל, עיגון שיש, ניסור בטון עם כבל יהלום, קידוחי בטון לעומק רב או עבודות אחרות שדורשות שימוש בציוד מיוחד או אנשי מקצוע שעברו הכשרה ספציפית. נשמח לתת שירות אדיב ומקצועי בכל תחום.

צור קשר לקבלת הצעה משתלמת

עבודות בנייה

שירותים עיקריים

עבודות עפר

חברת מסן מבצעת עבודות עפר בכל רחבי הארץ באמצעות מכונות בהתאם לגודל ומורכבות המשימה. ברשותנו מכונות החל ממיני-מחפרון ועד טרקטורים JCB. ניתן להזמין מאתנו גם שירות של פינוי אדמה מאתר בנייה לאתרי פסולת בניין מורשים.

בניית קירות ומחיצות

הן אם מדובר על בנייה חדשה או תוספת בנייה למבנה קיים, נוכל לבנות קירות או מחיצות מבלוקי בטון, בלוקי איטונג או קירות גבס, כולל עבודות טיח וחיפוי קירות. בבניית קירות מקצועיות זה כל העניין. אם אתם רוצים עבודה מקצועית באחראיות — פנו אלינו!

הריסה וחציבה

לפני שבונים משהו חדש צריך להרוס ולפנות את הישן. כבר שנים רבות אנחנו מתמחים בעבודות הריסה מדויקות ומקצועיות. בהתאם לאופי העבודה ניתן לבצע את ההריסה באמצעים של ניסור או חציבה. כמובן, אחרי העבודה נדאג לפנות פסולת בניין כחוק.

ניסור וקידוח

כאשר צריך לבצע הרחבת פתחים (חלונות, דלתות, מעברים) יש לבצע ניסור בטון. ברשותנו לא רק מסורי בטון, אלא גם מכונות ניסור עם כבל יהלום שמאפשרות לבצע ניסורים קרוב לפינות או במקומות קשים אחרים. אנו מבצעים גם קידוח לכל עומק ובכל קוטר — בקיצור לכל מטרה.

מחפשים קבלן משנה אחראי ומסודר? מצאתם!

צור קשר עכשיו

אמינות, דיוק ואחראיות

אנחנו מקפידים על כל היבט שיש בפרויקטי בנייה. עמידה בזמנים,  אחראיות על העבודות, בטיחות בעבודה, עמידה בתקנים וחוקים הם אבני היסוד שעליהם בנויה חברת מסן. אנחנו דואגים לכך שתקבלו שירות טוב במחיר הוגן — כך שנינו — גם אנחנו וגם אתם, הלקוחות נהיה מרוצים ונעבוד בשיתוף פעולה פורה ויעיל לאורך שנים רבות. שביעות רצונכם היא העדיפות העליונה בשבילנו.

הם כבר התרשמו לטובה

הניסיון לא משקר. אם אתם עדיין מתלבטים, אתם מוזמנים להתרשם ממבחר לקוחות מרוצים שביצענו עבורם עבודות.
בין לקוחותינו המרוצים מעל 70 חברות גדולות ומובילות.

לקוחות ניסור בטון