מדינת ישראל בונה ובונה הרבה. פרויקטים ענקיים קמים בכל שטח ארצנו — מצפון עד הדרום וכמובן בתל אביב. בכל פרויקט בנייה יש צורך בביצוע עבודות ניסור בטון, קידוח בטון, הריסה, חציבה וכדומה — אם זה להריסה ופינוי של מבנה ישן וגם לצרכים אחרים, כגון מעברים בקירות בטון, דלתות חדרי ממ"ד ועוד.

ELI_4532

קבלני שאחראים על הפרויקטים הינם אנשים מנוסים ויודעים היטיב את מי להזמין על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

במקרים רבים מאוד מחליטים להזמין אותנו לשטח. כל יום צוותים של חברת מסן קמים מוקדם בבוקר ומגיעים לאתרי בנייה בתל אביב, ירושלים, חיפה, מודיעין ועוד. איפה לא היינו? לקחנו חלק בעבודות של הרכבת הקלה בתל אביב, בפרויקטים רבים של מגדלים במרכז הארץ, באצטדיון בחיפה, במערת נטיפים במודיעין עילית ועוד ועוד…

הגודל לא קובע

אבל אנו עושים לא רק עבודות גדולות ללקוחות כמו אלקטרה בנייה או GEO DANYA. יום-יום אנו מבצעים עבודות גם עבור קבלנים מחברות קטנות יותר וגם לאנשים פרטיים. ולקוחותינו סומכים עלינו יותר, כי מה שטוב לחברות הגדולות ביותר בארץ לא פחות טוב גם להם.

IMG_6431

ואם נשים את השמות של לקוחותינו הגדולים בצד, יש גם סיבה נוספת חשובה לבחור בנו לכל פרויקט ניסור בטון שאתם מעוניינים לבצע. זה שאנחנו משתתפים בפרויקטים גדולים אומר שיש לנו ציוד שמתאים לכל מטרה וכוח אדם מנוסה שיודע לבצע כל עבודה בצורה מהירה ומדויקת.

היכולות שלנו מפתיעות: בצענו ניסור אבן בקוטר של 9 מטרים, עשינו קידוחים בקוטר של 60 ס"מ לעומק של מעל מטר וגם קידוחים לעומק של מעל 7 מטרים. כל עבודה מיוחדת שמזמינים מאתנו היא אתגר ואנו עומדים בו כל פעם מחדש. ואת העבודות הקלאסיות לענף שלנו אנו מבצעים תמיד בצורה קלה ואלגנטית — פה האתגר מתבטא בדיוק מרבי ובתכנון נכון של העבודה.

אז אם יש לכם צורך בעזרתנו — לפרויקט קטן, בינוני או ענק — הנכם מוזמנים לפנות אלינו ותצאו מרוצים בהבטחה.