כלי עבודה להשכרה

במחירים משתלמים

  • כלי עבודה חשמליים לבניין
  • מכונות קידוח, ניסור וחציבה בכל גודל
  • גנרטורים גדולים וקטנים להשכרה
  • פיגומים, סולמות, ציוד הרמה
  • ציוד לעבודות עפר ופינוי פסולת
  • בובקט, מיני-מחפרון, מקרצפת
  • טרקטורים, מנופים ועוד…

מגוון רחב של ציוד לעבודות בנייה, ניסור וקידוח בטון, הריסה, חפירה וכו' זמין להשכרה לכל מטרה!

קבל הצעת מחיר משתלמת:

התקשר 0774662473

או שלח פרטי קשר ונציגינו יחזרו אליך


כלים איכותיים חוסכים לכם זמן וכסף!

כלי עבודה להשכרה

יש משימה אבל חסר ציוד?

השכרת כלי עבודה וציוד לבניין

בענף הבנייה במקרים רבים בעלי מקצוע נתקלים בעבודה חד-פעמית או כזאת שצריך לבצע לעיתים רחוקות. כאשר עבודה כזאת דורשת שימוש בציוד מיוחד שאינו ברשותכם, כדאי לכם להשכיר ולא לקנות. זאת כי תקציב העבודה לא תמיד מצדיק קניית ציוד יקר. שלא נדבר על עלויות אחסנה ותחזוקה של כלי עבודה לבניין כמו, למשל, גנרטורים או מכונות לניסור בטון. לכן מגמה של השכרת ציוד מיוחד לבנייה מזמן הפכה לסטנדרט.

מה יש לנו להציע

לרשותכם מבחר רחב של ציוד מהמותגים הטובים ביותר. שימוש בציוד איכותי חוסך לכם בזמן, כי תוכלו לבצע את העבודה באופן יותר מהיר ויותר מקצועי. תוכלו לשכור מאיתנו ציוד לעבודות בנייה, שיפוצים, ניסור וקידוח בטון, עבודות הריסה וחציבה ועוד… כלים חשמליים ונטענים, גנרטורים בכל גודל, רתכות, פיגומים, סולמות, ציוד הרמה ואף מכונות לעבודות עפר ופינוי פסולת, כגון בובקט, מיני-מחפרון, מקרצפת, פטישי חציבה בכל גודל, טרקטורים, מנופים ועוד.

צור קשר לקבלת הצעה משתלמת

תהליך השכרת כלי עבודה

לרשותכם מוצע מגוון רחב של כלים למטרות שונות. ניתן לבצע את ההזמנה דרך הטלפון או באמצעות טופס יצירת קשר בעמוד זה. ניתן להשכיר את המוצרים לתקופות שונות בכפוף לזמינות המוצר במלאי. בשיחת טלפון נסכם את כל הפרטים של הזמנתכם: מפרט ההזמנה, תנאים, תיאום האיסוף של המוצרים ועלות ההשכרה.

חנות כלי יהלום

כלי יהלום לניסור וקידוח בטון

מכונות ניסור וקידוח, כוסות, מסורים ועוד

בנוסף לציוד בנייה, עומדת לרשותכם חנות כלי יהלום לניסור וקידוח בטון, ניסור אספלט ועוד. בתור חברה שמתמחה בשירותים בתחום זה, יש לנו מגוון העשיר בישראל של ציוד. יש לנו הכל: גם מכונות ממיטב המותגים העולמיים וגם כוסות ומסורים מכל סוג ובכל גודל. כמו כן, יש לנו גם מכונות מיוחדות לניסור עם כבל יהלום והן הכבל עצמו. את הציוד אנחנו מציעים גם להשכרה וגם למכירה במצב חדש, מחודש ויד שנייה. הינכם מוזמנים לבקר בחנות כלי יהלום או ליצור איתנו קשר לבירור לגבי מכונות לניסור וקידוח להשכרה.

לעבור לחנות כלי יהלום

כל דבר – ממברגה ועד טרקטור

צור קשר עכשיו

ציוד להריסה, חציבה ועבודות עפר

לעיתים קרובות היקף עבודות הריסה וחציבה עולה על המתוכנן וצריך להצטייד בכלים יותר מתקדמים על מנת לסיים את העבודה בהצלחה. תוכלו להשכיר מאיתנו כל כלי שנדרש בתהליך עבודות הריסה בהתאם לסוג העבודה — החל מקונגו וכלה בטרקטור JCB גדול. המוצרים הפופולריים ביותר בקרב לקוחותינו — פטישי אוויר בגדלים שונים, מכונות וכוסות לקידוח בטון, בובקט ומיני-מחפרון.

גנרטור

גנרטורים גדולים או קטנים

בהתאם לכלים חשמליים שאתם עובדים איתם יש לנו גנרטורים בגדלים שונים ובעלי הספקים שונים — החל מגנרטורים קטנים וכלה בגנרטורים גדולים המגיעים על נגרר.

טרקטור

טרקטורים, מנופים, נגררים ועוד

אם אתם צריכים מכונות מקצועיות לעבודות בנייה רציניות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לתיאום מפרט ההזמנה. נשמח לייעץ לכם בבחירת מכונות מכל סוג שאתם צריכים.

ציוד לבניין להשכרה

הם כבר התרשמו לטובה

הניסיון לא משקר. אם אתם עדיין מתלבטים, אתם מוזמנים להתרשם ממבחר לקוחות מרוצים שביצענו עבורם עבודות.
בין לקוחותינו המרוצים מעל 70 חברות גדולות ומובילות.

לקוחות ניסור בטון