ביקוע סלע

חברת מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ מבצעת עבודות כלליות בניסור וחיתוך בטון.
ניסור וחיתוך בטון היא עבודה שמתבקשת עבור כל תהליך בניה, גם אם מדובר במבנה חדש לגמרי או אם מדובר במבנה קיים המיועד לשיפוץ או לתיקון תקלות, העבודה לרוב נעשית בקירות בטון או ברצפות בטון אולם לעתים עבודתנו נעשית מהבסיס שאותו יש לפנות ולהפוך לשטח המותאם לבניה. במקרים כאלה חלק מהנתונים שדורשים פינויי הם סלעים גדולים שצריך לפרק כדי להעביר מהשטח וזאת משום שלא ניתן להזיז אותו בצורה הטבעית שבו הוא נמצא.
חברת מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ מתחייבת לעבודה מקצועית, אחראית, יסודית במכשור חדשני ומתקדם מבין המכשירים המוכרים כיום בשוק, המכשור שאותו בחרנו נבדק ונבחן מראש לפני שיצא לעבודה בשטח וזאת כדי למנוע חלילה תקלות או בעיות לא צפויות ובכך אנו מגנים על זמנו היקר של הלקוחות שלנו אנו מבצעים את עבודתנו כאשר לקוחותינו זוכים בשרות אדיב, מקצועי ומסור מתחילת התהליך ועד סופו. חברתנו דוגלת בביצוע עבודות ברמת גימור השואפות לשלמות וזאת על מנת להוציא את הלקוח מרוצה במאת האחוזים מהעבודה שביצענו עבורו.

חיתוך אבן בקוטר 9 מטרים

בין ייתר עבודותיה מבצעת חברת מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ גם ביקועי סלע אשר נצרכים כאשר ישנו סלע הממוקם באזור מרכזי ומפריע למראה הוויזואלי של האזור או לחלופין כאשר רוצים לסלול כביש או לבצע בניה בשטח שעד היום היה פנויי ובשטחו נמצאים סלעים שצריך להעביר אולם לא ניתן להעביר את הסלעים האלה במצבם הקיים, כמו כן ביקוע סלעים יעשה במקרים בהם ימצאו סלעים שמאיימים לסכן את הציבור מסיבות של חוסר יציבות במקום בו הם עומדים או חשש מהתפרקות טבעית שלהם.

ביקוע סלעים מבוצע במספר אופנים אשר נקבעים ביחס לגודל הסלע ולמיקומו, כאשר אנו נתקלים בסלע שיש לבקע והוא נמצא במקום עירוני בו לא ראוי להשמיע רעשים גדולים ולהפריע את שלוות האזרחים תעשה העבודה על ידי החדרת חומר נוזלי לחורים שנפערו מבעוד מועד בסלע במרווחים זהים, הנוזל גורם לנקבים לגדול עד לרמה בהם הסלע מתפרק מאיליו, הדבר נעשה תוך מספר שעות הקרוב לשעות ביממה אחת. שיטות נוספות לביקוע סלעים נעשים בעזרת חומרים חזקים יותר או בביצוע קידוחים קטנים הנעשים בתוך הסלע וגורמים לו להתפרק. חברת מסן ניסור וקידוח בטון בע"מ מתחשבת בתנאי העבודה ומשתדלת להתחשב בנסיבות אלא על מנת לבצע את העבודה מבלי שתפגע בסביבה בה היא מבוצעת.